| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Am o problema, deci am 16 ani si (o sa sune ciudat) penisul nu mi se mai scoala de unul singur,numai daca vreau eu,asta nu e normal laughing,oare sa fie din cauza faptului ca sunt racit si am febra?
Si alta problema e ca nici cand ma uit la videouri porno nu se scoala de bunavoie numai daca vreau eu,dar si cand se scoala nu e la fel de tare ca inainte,problema asta o am de mai putin de o saptamana. Fara misto,eu sunt speriat,nu vreau sa raman impotent, daca aveti chef de mistouri nu comentati

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, nu ai nicio problema. Totul este din cauza starii tale de sanatate.

| TheQuestionQuestionQuestion explică:

Trebuie sa se scoale singur din ora-n ora, nu sa-l scol eu cu puterea mintii,

| user999 a răspuns:

E ceva normal! problema e cind sta culcat permanent dar daca hormonii mai joaca totul o sa fie bine

| Andrei_Paul_1987 a răspuns:

Serios vb! Poate te masturbezi prea mult, incearca sa reduci frecventa, tu ai sindromul penisului amortit asa ii spune. O faci prea des si normal nu ti se mai scoala si cand se intampla e pe jumatate sau un sfert sculata si te termini imposibil de greu, deci mai usor cu masturbarea.

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru Andrei_Paul_1987):

Exact,ma termin foarte greu

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru Andrei_Paul_1987):

Si ce trebuie sa fac sa fiu ca inainte? Ma cam panichez

| Andrerosca a răspuns:

Nu ai nimic. Ți se pare ție ca este ceva ciudat.
Ar trebuie sa fii bucuros ca îl poți controla