| gygel a întrebat:

Salut! Am si eu o intrebare : am 17 ani si am o prietena de 13 ani si de fiecare data cand ne intalnim si dupa ce ne sarutam, dupa o perioada de vreo 1 ora incep sa ma doara testiculele si cand ma duc sa ma uit la baie deja incepe ejacularea pe neasteptate si nu o pot controla si in plus ma si dor timp de vreo 2 ore dupa...si nu stiu ce se intampla ...cine ma poate ajuta cu rasp? va rog mult de tot! VA MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca multe intrebari sunt puse la misto, pai cum sa nu stii ce ti se intampla, ai 17 ani, sunt informatii pe net cat pentru un regiment, propune-ti sa faci si sex nu numai sa saruti pe cineva, atunci n-or sa te mai doara testiculele.
Este normal sa te doara testiculele atata timp cat actul nu este finalizat.

5 răspunsuri:
| amantdeokazie a răspuns:

Salut!
da este normal sa te doara cum spunea mai sus si doamna, fara finalizare, internetul este mare se pare ca cei ce posteaza aici nu prea aveti educatia sexuala, pune-ti mana si educativa fratilor suntem in secolul 21, gasim oric pe internet! si lasa fata de 13 ani in pace sa nu ajungi in altele mai grave! si chiar daca nu gasesti persoane mai mari mai ai si varianta manuala de a scapa de dureri! stima

| smb a răspuns:

Inseamna ca fata arata destul de bine la varsta ei si te atrage atat de mult incat te poate face sa ai o ejaculare necontrolata. Dar e inca mica pentru sex. Dar daca sunteti de mult timp si va iubiti si vreti o relatie serioasa incearca sa faci sex cu ea.Sa fi tu primul.
Testiculele te dor, si ai ejaculare necontrolata pentru ca probabil esti si amagit. Daca ea nu vrea sa faceti sex, poti sa o faci si cu altcineva dar ea sa nu afle...si asa nu te vor mai durea.
Dar daca nu vrei sa o inseli, fa-i o propunere.
Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are 13 ani ce vrei sa faci ma cu ea? ca e un copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca me-ai dat stupid inseamna ca intrebarea a fost pusa la misto baaaaaaaaaa testocol ce esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ai dat, si site-ul asta functioneaza tot ca un testicol! oare nu-l doare?