| gabriela_3328 a întrebat:

am si eu o intrebarehappycare sunt zonele unde se excita baietii cel mai tare daca le pui mana?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Intreaba-ti parintii. Am si eu o intrebare: ce clasa esti?

29 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

Mănăstire-ntru-n picior
Ghici ciupercă ce-i...

| gigiro a răspuns:

Pe sanii fetelor!(daca mana e a ta, bineinteles)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot big grin

| simoSTAR a răspuns:

Depinde.nu toti se excita in aceleasi locuri.asta trebuie sa descoperi tu, eventual cand mai cresti

| mutzy211 a răspuns:

Se excita acolo unde u nu ai voie sa pui gurita decat dupa 18 anitongue:!

| demon a răspuns:

Cauta cuvantul penis in dictionar si o sa afliwinking

| Lucifer a răspuns:

Pe coapse mai sus un pic pana la tors si mai jos un pic de buric tongue

| sergiu a răspuns:

In calcaie, la subrat, in genunchi, si intre degetul aratator si cel mijlociu de la mana dreapta straight face Mai creste si o sa afli si restul punctelor big grin

| hax0r a răspuns:

Baietii, la fel ca fetele, au organele sexuale plasate la fel(pelvisul inferior). go figure, einstein

| ////////////// a răspuns:

Gitul la atingerea cu buzele, locul intim.

| Bacemi a răspuns:

In cazul ambelor sexe corpul este un intreg punct eterogen. Trebuie explorat la maxim.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@bacemi: eterogen? Nu cred. Poate "erogen", ceea ce ar fi cu totul altceva.

| Malvina24 a răspuns:

Poti sa-i saruti pe gat(la ureche), sa-i mangai usor pe spate cu un singur deget, sau cu limba! chiar pe mana ii poti face''desene'' care sa simbolisese ceva! Nu e ceva anume care sa-i excite pe toti, afla tu singura ce-i place lui! Asa va fi si mai interesant!

Citeste aici mai multe:

http://www.imaginelife.ro/......a_barbati/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza asta ff mt.ma refer la zona. Trebuie doar sa. l atingi cand nu. i atent o sa vezi reactia. Pwpici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general baietii se excita si numai la un contact vizual, iar la o atingere tandra a penisului se excita f.repede daca nu sunt coplesiti de emoti insa asta se rezolva repede cu vorbe si mingieri tandre in zone sensibile

| elena a răspuns:

Depinde... un baiat se excita si daca se uita la tine, bineinteles daca ai ce arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasturii de la jacheta.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

peste tot...de exemplu daca`l saruti pe gat sau il atingi acolo smug
e deja...

| dede16 a răspuns:

laughing) un mic ajutor sa nu fiu rautacioasa : incearca cu limbuta pe lobul urechii

si totusi hai sa fiu rautacioasa laughing) poti ajunge si mai jos laughing) da e continut obscen laughing

| seby8873 a răspuns:

Fato incearca in talpa acolo toata lumea sare in suslaughingrolling on the floorrolling on the floor

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De preferat in dormitor, pe strada se uita lumea ciudat la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce ii innebuneste pe barbati sunt uneori dulci nimicuri, de care femeile sunt adesea inconstiente.

1. In spatele urechilor
Un sarut, o atingere circulara in aceasta zona si el se pierde undeva in afara timpului si a spatiului. Specialistii afirma ca sensibilitatea zonei urechilor e influentata hormonal - de testosteron - si de aceea exista o diferenta de reactie intre barbat si femeie.

2. Baza craniului
Ceafa este una dintre acele zone \'periculoase\'. Se recomanda atingeri usoare in acest punct sensibil, desenand spirale scurte spre umeri si gat. Senzatia va fi naucitoare!

3. Gatul
Este portiunea perfecta pentru aplicarea unor muscaturi pasionale, sub forma de masaj. Toata tensiunea acumulata la nivelul muschiului vertical reliefat intre ureche si clavicula scade rapid? sub nivelul marii.

4. Buza superioara
Datorita densitatii terminatiilor nervoase din structura sa, aceasta este cu adevarat o zona erogena, atat la barbat cat si la femeie. Chiar si cea mai usoara atingere rezoneaza puternic la nivel emotional, asa ca te poti juca in voie cu \'pernita lui Cupidon\'.

5. Tamplele si parul
Unii barbati chiar savureaza vizitele la frizer! Masajul de care au parte aici, este o forma tainica de extaz. Incearca sa-i asezi capul in poala si maseaza-i scalpul cu miscari circulare. Vei vedea efectul?

6. Fata interna a antebratului
Si aici, mangaierile fine fac minuni. Pentru maximum de efect, iti trebuie putin \'talent\' al mainii: daca miscarea e prea rapida, isi pierde erotismul, daca e prea apasata, poate irita. E de ajuns o ``adiere``.

7. Sfarcurile
Zona sfarcurilor la barbati, adesea ignorata de femei, este mult mai sensibila decat isi inchipuie ele. Totusi, stimularea directa si prea intensa poate deveni dureroasa. Incearca un masaj fin al pieptului sau \'jocul cu limba\'.

8. Palmele
Sunt arii incredibil de sensibile, proiectia lor pe cortexul cerebral fiind aproape egala cu cea a intregului corp. Nu trebuie decat sa urmaresti usor cu unghiile toate liniile ``de citit`` si sa-i zambesti asa cum stii mai bine. You`ll have him crawling!

9. Drumul pasiunii
Este \'sageata\' care ii traverseaza abdomenul - dinspre ombilic spre penis - si poti obtine raspuns erotic din aceasta zona prin acumulare progresiva. Aplica o presiune circulara initial ferma, apoi tot mai usoara, folosind intreaga suprafata a mainii.

10. Coccisul
Este o alta zona \'de risc\'. Uneori senzatiile produse prin masaj sunt intolerabil de intense, de aceea unii barbati pot refuza atingerile prelungite in aceasta arie. Daca vrei totusi sa il surprinzi, iti trebuie putina lotiune de corp si multa indemanare.

11. Soldurile
Fiind aproape de partea genitala, pielea de pe solduri este bogata in terminatii nervoase. Fiecare atingere in aceasta zona poate crea senzatia unei gadilaturi. Iar, lor - nici nu le place!

12. Perineul
Este \'punctul G\' al barbatilor. Pe parcursul actului sexual, atingerea ritmica a acestei arii dintre scrot si anus este pentru ei calea cea mai scurta spre Nirvana. Uneori nici ei nu stiu ce se ascunde in pantalonii lor, asa ca o manopera reusita le va parea inedita.

13. Fata interna a coapsei
In portiunea dinspre coapse spre genunchi, pielea este extrem de vulnerabila. Chiar inainte de a te apropia de zona genitala, poti aplica o mangaiere cu varful degetelor sau al limbii pe zona coapsei si nu-i va mai trebui nimic.

14. Frenulum
Il atingi si face \'bum\'! Este triunghiul de piele cel mai bine inervat din organism, este zona care ataseaza preputul de fata interna a glandului. Sensibilitatea lui este atat de mare incat trebuie abordat intr-un mod \'umed\'.

15. In spatele genunchiului
Este un romb de piele fina, care reactioneaza chiar si la umbra unei mangaieri. Aceasta regiune este mai putin \'privilegiata\' in ceea ce priveste stimularea, asa ca il vei surprinde cu un rasfat tactil.

16. Gambele
Musculatura gambelor este vesnic solicitata, fie de mers, fie de alergat sau de stat in picioare. De aceea tolereaza o abordare directa si viguroasa. Prinde musculatura in palme si maseaza lent.

17. Rotula
De fapt, din punct de vedere al senzatiei fizice, nu este tocmai cea mai importanta zona a placerii. Atingerea genunchiului capata sens erotic mai mult la nivel de gest. Asta nu inseamna ca nu este si aceasta o portiune cu terminatii nervoase superficiale, expusa atingerilor subtile.

18. Calcaiul lui Ahile
Aria gleznelor si a calcaielor se incadreaza de minune la categoria zonelor erogene. Fiind portiuni fine si incarcate cu receptori, barbatii considera atingerea acestora un act intim si placut.

19. Bolta plantara
Poate fi un punct neobisnuit al placerii, dar? este un punct al placerii. Poti obtine reactii nesperat de intense prin simpla atingere a zonei.

20. Degetele de la picioare
Ei, da! Ai parte de cinci incercari pentru a-ti satisface partenerul. Incepi cu degetul mic si pana ajungi la cel mare, va fi probabil in al - 5 plus 4-lea - cer. Stimularea degetelor de la picioare este un gest extrem de intim, dovada a increderii si a daruirii.

| lar! a răspuns:

Ceea ce ii innebuneste pe barbati sunt uneori dulci nimicuri, de care femeile sunt adesea inconstiente:
1. In spatele urechilor
Un sarut, o atingere circulara in aceasta zona si el se pierde undeva in afara timpului si a spatiului. Specialistii afirma ca sensibilitatea zonei urechilor e influentata hormonal - de testosteron - si de aceea exista o diferenta de reactie intre barbat si femeie.

2. Baza craniului
Ceafa este una dintre acele zone \'periculoase\'. Se recomanda atingeri usoare in acest punct sensibil, desenand spirale scurte spre umeri si gat. Senzatia va fi naucitoare!

3. Gatul
Este portiunea perfecta pentru aplicarea unor muscaturi pasionale, sub forma de masaj. Toata tensiunea acumulata la nivelul muschiului vertical reliefat intre ureche si clavicula scade rapid? sub nivelul marii.

4. Buza superioara
Datorita densitatii terminatiilor nervoase din structura sa, aceasta este cu adevarat o zona erogena, atat la barbat cat si la femeie. Chiar si cea mai usoara atingere rezoneaza puternic la nivel emotional, asa ca te poti juca in voie cu \'pernita lui Cupidon\'.

5. Tamplele si parul
Unii barbati chiar savureaza vizitele la frizer! Masajul de care au parte aici, este o forma tainica de extaz. Incearca sa-i asezi capul in poala si maseaza-i scalpul cu miscari circulare. Vei vedea efectul?

6. Fata interna a antebratului
Si aici, mangaierile fine fac minuni. Pentru maximum de efect, iti trebuie putin \'talent\' al mainii: daca miscarea e prea rapida, isi pierde erotismul, daca e prea apasata, poate irita. E de ajuns o ``adiere``.

7. Sfarcurile
Zona sfarcurilor la barbati, adesea ignorata de femei, este mult mai sensibila decat isi inchipuie ele. Totusi, stimularea directa si prea intensa poate deveni dureroasa. Incearca un masaj fin al pieptului sau \'jocul cu limba\'.

8. Palmele
Sunt arii incredibil de sensibile, proiectia lor pe cortexul cerebral fiind aproape egala cu cea a intregului corp. Nu trebuie decat sa urmaresti usor cu unghiile toate liniile ``de citit`` si sa-i zambesti asa cum stii mai bine. You`ll have him crawling!

9. Drumul pasiunii
Este \'sageata\' care ii traverseaza abdomenul - dinspre ombilic spre penis - si poti obtine raspuns erotic din aceasta zona prin acumulare progresiva. Aplica o presiune circulara initial ferma, apoi tot mai usoara, folosind intreaga suprafata a mainii.

10. Coccisul
Este o alta zona \'de risc\'. Uneori senzatiile produse prin masaj sunt intolerabil de intense, de aceea unii barbati pot refuza atingerile prelungite in aceasta arie. Daca vrei totusi sa il surprinzi, iti trebuie putina lotiune de corp si multa indemanare.

11. Soldurile
Fiind aproape de partea genitala, pielea de pe solduri este bogata in terminatii nervoase. Fiecare atingere in aceasta zona poate crea senzatia unei gadilaturi. Iar, lor - nici nu le place!

12. Perineul
Este \'punctul G\' al barbatilor. Pe parcursul actului sexual, atingerea ritmica a acestei arii dintre scrot si anus este pentru ei calea cea mai scurta spre Nirvana. Uneori nici ei nu stiu ce se ascunde in pantalonii lor, asa ca o manopera reusita le va parea inedita.

13. Fata interna a coapsei
In portiunea dinspre coapse spre genunchi, pielea este extrem de vulnerabila. Chiar inainte de a te apropia de zona genitala, poti aplica o mangaiere cu varful degetelor sau al limbii pe zona coapsei si nu-i va mai trebui nimic.

14. Frenulum
Il atingi si face \'bum\'! Este triunghiul de piele cel mai bine inervat din organism, este zona care ataseaza preputul de fata interna a glandului. Sensibilitatea lui este atat de mare incat trebuie abordat intr-un mod \'umed\'.

15. In spatele genunchiului
Este un romb de piele fina, care reactioneaza chiar si la umbra unei mangaieri. Aceasta regiune este mai putin \'privilegiata\' in ceea ce priveste stimularea, asa ca il vei surprinde cu un rasfat tactil.

16. Gambele
Musculatura gambelor este vesnic solicitata, fie de mers, fie de alergat sau de stat in picioare. De aceea tolereaza o abordare directa si viguroasa. Prinde musculatura in palme si maseaza lent.

17. Rotula
De fapt, din punct de vedere al senzatiei fizice, nu este tocmai cea mai importanta zona a placerii. Atingerea genunchiului capata sens erotic mai mult la nivel de gest. Asta nu inseamna ca nu este si aceasta o portiune cu terminatii nervoase superficiale, expusa atingerilor subtile.

18. Calcaiul lui Ahile
Aria gleznelor si a calcaielor se incadreaza de minune la categoria zonelor erogene. Fiind portiuni fine si incarcate cu receptori, barbatii considera atingerea acestora un act intim si placut.

19. Bolta plantara
Poate fi un punct neobisnuit al placerii, dar? este un punct al placerii. Poti obtine reactii nesperat de intense prin simpla atingere a zonei.

20. Degetele de la picioare
Ei, da! Ai parte de cinci incercari pentru a-ti satisface partenerul. Incepi cu degetul mic si pana ajungi la cel mare, va fi probabil in al - 5 plus 4-lea - cer. Stimularea degetelor de la picioare este un gest extrem de intim, dovada a increderii si a daruirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii dau un sarut taundru si lung, sau il atingi pe penis vei vedea ce se umfla pantalonii happy

| 334499 a răspuns:

Pe creier

| andreea_8373 a răspuns:

Pe creier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le pui mana, si il fixezi cu privirea ( mai bine zis )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu care e adevarul...toti baietii au punctul G la penis...

| DarkBlood32 a răspuns:

Punctul OO.
Multumita?