| vikkk a întrebat:

Salut.
Am si eu o intrebare mai banala sa zicem asa.
Sunt baiat si am facut dragoste cu prietena anal si am ejaculat inauntru, stiu ca nu-i posibil sa ramina insarcinata dar tinind cont ca este virgina si in acel moment avea ciclu si daca sperma intimplator sa scurs e posibil sa ramina insarcinata? arata stupid dar ma cam ingrijorez. amintesc e virgina dar in acel moment avea ciclu. cred ca nu-i posibil?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ce probleme ai tu. oare ce sa zica cei din teleorman?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În cazul vostru ( particular ), riscul de sarcină este foarte MIC - aproape inexistent - asta deoarece fata avea menstruaţie, deci, era într-o perioadă cu fertilitate REDUSĂ!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!

http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| mihai69 a răspuns:

Bine că nu avea diaree...
Nu, nu se rămâne însărcinată din sexul anal.

| neutrino a răspuns:

Mare noroc ai avut ca a fata a fost virgina.

| Alcyon a răspuns:

Ba da, se poate intampla sa ramana insarcinata, daca faceti sex anal neprotejat. Conform statisticilor, 8% din cuplurile care intretin relatii sexuale de acest gen, se trezesc cu bebelusi (fiindca sperma se poate prelinge in vagin, anusul fiind destul de aproape de orificiul vaginal). Nu mai spun, ca sexul anal te expune la infectii (din cauza bacteriilor de acolo) si de aceea e recomandat sa folosesti prezervativ. Cat despre prietena ta inconstienta, ar trebui sa stie ca sexul anal n-ar trebui in niciun caz sa-l inlocuiasca pe cel vaginal. E doar o fantezie, un capriciu. Practicat frecvent, duce la o slabire a muschilor (fiindca anusul n-are elasticitatea vaginului) si s-ar putea sa ajunga sa faca pe ea. Iar tu, obisnuindu-te cu acest tip de sex nefiresc, s-ar putea sa nu-ti mai placa s-o faci normal. Vaginul e mai largut ca fundutul si s-ar putea sa nu ai aceleasi senzatii ca la sexul anal.

| vikkk explică (pentru Alcyon):

Deci in cazul meu ea risca sa ramina insarcinata?

| Pinocchio a răspuns:

Daca a fost anal, nu trebuie sa te ingrijorezi.

Răspuns utilizator avertizat
| trixiiie a răspuns:

laughing ți-aș da un premiu pentru răspunsul ăsta, mi-a plăcut!

| CariocaTha a răspuns (pentru trixiiie):

Vai, tu! Ma faci sa rosesc. blushing