| JwcFree a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru toti baietii, voi cum abordati o fata, cum o faceti sa va placa, Fundaa pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Nu e vorba de a face sa te placa.
E vorba de a o face sa se simpta bine langa tine restul merge de la sine.
Daca e o fata cu care nu ai tinut legatura pana acum, fa-o usor. vorbeste me mess, chiamo pe afara duo la plimbare, duo in locuri romantice.
Odata ce incepi sa vorbesti zi de zi, putin cate putin cu ea treburile si atractia catre ea va creste

| Marry410 a răspuns:

Noua (fetelor) nu ne plac abordarile directe, (mie cel putin), daca vedem ca baiatul este direct ne dam seama imediat ca nu-i pasa indeajuns de mult asa...cat am vrea noi! Sfatul meu. IA-O INCET! Bafta:*

| cristina_2603 a răspuns:

Buna! eu sunt fata, dar cred ca raspunsurie mai bune vor veni de la fete (fara suparare baieti), pentru ca fetele stiu mai bine cum vor sa fie "abordate" in fine... deci
nu poti sa obligi pe cineva sa te placa, ci aceasta simpatie apare treptatwinking incearca doar sa te apropii usor de ea. incearca sa petreci mai mult timp cu ea, sa fiti a inceput amici, prieteni, prieteni buni, apoi apare acea simpatie din partea eiwinking
cel mai bine e s-o iei usor, pas cu pas si vei reusiwinking
succes

| mihaitheboy a răspuns:

In primul rand ma apropii de ea.In al doilea rand vorbesc despre ea.In al treilea rand fac tot ce pot sa nu se apropie nimeni de ea.