| georgejnsna a întrebat:

Am si eu o nelamurire...
Am o iubita de 16 ani...si e virgina. Am fost deacord sa o mai astept, si de 9 luni nu am facut sex. Si din cauza asta de o luna si ceva ma dor testiculele si penisul ingrozitor si de la un timp sangerez... Ce se intampla? Ce trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sangerarea are alte cauze.Nu este de la lipsa sexului.Ce sa faci? Sa iti faci un control la medic.

| RAY a răspuns:

Isi pierzi timpul o virgina va sta si 100 de ani vorbesc serios, de ce nu una cu exprienta pe bune de ce complici aiurea pentru sex, pentru sex stai cu ea anii intregi ce are aia asa special in fine, faza cu sangerea te poti masturba

| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data sa te prezinti la medicul de familie. Doar el poate aprecia corect daca suferi de vreo afectiune si eventual sa-ti prescrie tratamentul de urmat in cazul in care constata ca asa ceva este necesar. Multa sanatate.

| neutrino a răspuns:

Mergi la medic: sangerarea nu este cauzata de lipsa sexului.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la medicul de familie, explica-i problema pe care o ai si acesta te va trimite la un medic specialist in problema pe care o ai tu, care iti va spune ce ai de facut in viitor.

| georgejnsna explică:

Am fost..si mi s-a spus ca e din cauza la abstinenta

| suntserios a răspuns (pentru georgejnsna):

Ce vrajeli pe capu tau. de la abstinenta