| GoGu7 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, cand fac dragoste imi vine sa ejaculez cam repede, ce pot face ca sa nu mai ejaculez asa repede si sa maresc timpul unei partide, dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa ai cat mai multe partide de sex la activ deoarece doar asa va interveni si rutina necesara in vederea obtinerii controlului asupra ejacularii. Doar prin "antrenament" vei reusi sa obtii si "performanta". Orice barbat la inceput nu reusestesa se detaseze de senzatia de excitare, dar acest lucru necesita activitate sexuala constanta cu aceeasi partenera, si se obtine doar in timp.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Acu asta cam suna a trebuie sa te mai plictisesti de sex si mai ales sa o faci cu aceeasi fata ca sa te plictisesti putin si de ea sa nu te mai excite asa tare tongue

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Exact. Ai sa vezi ca dupa un timp nu se va mai "imbatosa" ala micu nici daca partenera ta se va plimba provocator prin fata ta. Sau si mai grav va reusi sa ti-l intareasca doar dupa multa munca manuala sau orala. laughing

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Poti sa te masturbezi cu 5 10 minute inainte de a face sex.

Si mie imi vine sa ejaculez repede, ejaculez si-o iau de la capat, de principiu o a doua erectie dupa ejaculare n-ar trebui sa fie asa greu de obtinut.

| neutrino a răspuns:

In acest caz ritmul si timpul sunt doua marimi invers proportionale.