| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema nu am intretinut relati sexuale de ceva timp prietena mea actuala e virgina am ajuns cu ea in punctul de a face sex si mi sa intamplat ceva la care nu ma gandeam mi.a murit la intrare vorba aia penisul nu era sculat pe deplin m.am cam rugat de el si a ejaculat cand sa intre! Care este cauza acestui lucru? am

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eh, toti mai patim sau am patit asa. Mai "antreneaza-te" si te vei descurca.

| mihai69 a răspuns:

Cauza e pur psihică. Mai lasă ceva timp, faceți o vreme doar petting, până te obișnuiești mai bine cu ea, să nu te mai exciți așa puternic, și o să reușești.

| Emilian65 a răspuns:

Fenomenul de care vorbesti este din cauza excitatiei puternice pe care ai avut-o.

| Pateuuuuu a răspuns:

Ai fost prea excitat. Data viitoare înainte sa o faci du-te la baie si fa-ti o laba. Vei ejacula mult mai greu dupa!