| Superior a întrebat:

Salut,am vazut o poza idecenta si dupa ceva timp penisul mi-a intrat in erectie pur si simplu si a inceput sa vibreze,sa se auda un sunet ciudat in el si apoi a ejaculat. Nu l-am atins,nimic. Poate m-am excitat asa grav? De mult nu ma mai masturbez,dar ejaculez cand ma excit, putin uneori cand sa se simta ca a iesit ceva, si uneori cat ar iesi daca as face ****.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se intampla la pubertate!

| Superior explică (pentru Violleta2022):

Voi scapa de asta peste putin timp?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Superior):

Da, vei scapa cand o sa ai o viata sexuala activa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare îl poţi pune pe modul avion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu canta cand ii pun manele

| CinevaAnonimă a răspuns:

E din cauza pozei indecente.

| Superior explică (pentru CinevaAnonimă):

S-a deschis accidental, a aparut dintr-o data (reclame idioate).

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru Superior):

Te inteleg.Si mie mi se intampla de multe ori sa dau peste astfel de reclame fara sa vreau.De acum o sa stii ca pe acel site sa nu intri.

| ychigo a răspuns:

Lasa jocurile si fa-ti o iubita!
Succes!

| Wargasm a răspuns:

Se mai întâmplă... Bănuiesc că nu faci sex foarte des așa că masturbează-te ca să mai elimini din presiunea psihică.

| Alin_Mihai_1999 a răspuns:

Ba tu vrei sa ajungi la zappy?