| bellisima_6518 a întrebat:

Salut ) as vrea sa va rog sa-mi dati ceva idei de sms de noapte buna pentru iubit...deja nu prea mai am idei... le-am folosit pe toate care le aveam

ajutor, plzzz ) msc anticipat )

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

"Cand vei adormi o sa am grija sa trimit un ingeras sa te sarute din partea mea si sa iti sopteasca toata iubirea care o simt pentru tine, iubitul meu dulce. Iar in somn voi fi langa tine si iti voi veghea somnul, asa cum fac de obicei"winking

| myrazvy a răspuns:

Crezi ca daca ii spui tu nu stiu ce dulceaguri il dai pe spate? nu, din potriva ii provoci diabet, spune-i simplu noapte buna si ce simti pentru el

| kukubau a răspuns:

Te astept in vis nuda? laughing adoarme garantatlaughing

| midnight_2375 a răspuns:

Nu cred ca trebuie in fiecare seara cate un mesaj diferit!
Spune-i noapte buna, sa te viseze si ce simti tu pentru el : ca il iubesti, ca iti e dor de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar noapte buna si un sarut dulce pe guritahappye perfect