| DeidaraXR1 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu in ce imprejurimi se poate da un sarut unei tipe. Un lucru e sigur... ea il asteapta numai ca eu nu prea stiu cand.

Răspuns Câştigător
| paulinhio a răspuns:

Salut!
Daca ea il asteapta atat de mult si bineinteles daca iti doresti si tu acel lucru, atunci acest lucru ar putea sa se intample in orice moment.
Exemplu:
La o plimbare prin parc.
La un suc.
In fata blocului.
La tine/ea acasa.
La un film la cinema.
Etc.
Baftaa!

5 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

In momentul potrivit! Ce inseamna asta? Nu o saruti cand sunteti in public, cand sunteti cu gasca de prieteni.

Ci cand sunteti doar voi doi! Baftahappy

| Alexandru0007 a răspuns:

Oriunde numai pe strada sa nu fie, undeva unde sa fiti voi doi. vorbiti si pup-o usor pe obraz cat sa te apropii de ea... apoi sarut-o daca totul e bine pana aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza locul, sarut-o la momentul potrivit, nu te mai gandi la loc, ci la moment.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Condu-o pana acasa la ea, iar inainte sa pleci sarut-o

| andrew2008 a răspuns:

Cu prima ocazie cand o sa te inatlnesti cu ea, dai acel sarut nu mai sta sa vina primavara sa iasa ghioceii! Bafta si asteptam detalii!