| CuTup3u a întrebat:

Azi am fost la o fata si am facut sex cu ea, cu prezervativ. Mi-am dat drumu in prezervativ si am mai continuat putin pana cand a inceput sa mi se imoaie penisu, e posibil ca sperma sa se fi scurs si sa am probleme cu acea fata? Faptu asta ma ingrijoareaza rau si vreau parerea voastra!

10 răspunsuri:
| imposiblegirl a răspuns:

Vai de ***, alt raspuns nu ai?

| neutrino a răspuns:

Este posibil, de ce nu?

| Alcyon a răspuns:

Dupa ce ejaculezi, trebuie sa te retragi imediat din vagin. Altfel, intr-adevar, exista riscul ca sperma sa ajunga in vagin. Asa se foloseste corect un prezervativ. Daca procedezi altfel, te joci cu focul.

| Hakuouki a răspuns:

Pai...sa va traiasca.

| sirD a răspuns:

Ba "pretene" ai baut gaz lampant?
Esti platit de biserica?
Despre ce dracu vorbesti acolo?
"Spre deosebire de alte experienţe devenite amintiri, acestea nu se uită niciodată" acuma ai dat bacul?
Fa-ma sa te inteleg

| Mussette a răspuns (pentru sirD):

rolling on the floor S-a impartasit prea mult.rolling on the floor
Uite asa se face educatie sexuala.rolling on the floor
Chiar seamana cu subiectul II de la bac. rolling on the floor
Sau o da in subiectul III, personajele inselate in dragoste. rolling on the floor

| sirD a răspuns (pentru Mussette):

Sigur a fumat ceva :p

| Mussette a răspuns (pentru sirD):

Sunt destul de noua pe site. Dar merau aceleasi texte la el.
Parca e de la martorii lui Iehova. rolling on the floor

| sirD a răspuns:

Eu am facut asta de foarte multe ori si nu am avut probleme.
Eu zic sa stai linistit

| msKat a răspuns:

DA. e foarte posibil