| kingrobinho a întrebat:

Salut.
Azi o fata s-a bagat in vorba cu mine. Am vorbit putin, deoarece nu prea aveam chef sa fiu sincer.
Seara am primit un Snap de la ea pe care scria #ihateyouiloveyou. Dupa mi-a multumim ca am deschis snap-ul si mi-a spus ca i-a fost putin rusine sa mi-l trimita.
Cred ca ma place, dar doar cred. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E probabil sa te placa, dar nu poti fii sigur de asta big grin

| LexiEla a răspuns:

Eu zic ca te place 100%. Daca si tie iti place nu ezita sa iesi cu ea.

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Cred ca da... Adică eu sunt fata și fetele nu trimit poze așa oricui, mai ales cu descrierea asta... Mai ales ca a și recunoscut ca i-a fost rușine dar pana la urma l-a trimis. Ăsta înseamnă că are încredere în tine.