| Edy_9245 a întrebat:

Salut baieti ce placere aveti cand ejaculati?
Ps. sunt pe contul prietenului meu si vreau sa stiu

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Plăcerea se cheamă orgasm și e relativ asemănător cu cel feminin - cu deosebirea că la băieți, în plus, se expulzează și puțină spermă. Și pe urmă, nu prea mai ne place să fim atinși „acolo" timp de câteva minute.

| Emilian65 a răspuns:

Depinde in ce situatie ejaculezi. Daca ejaculezi in urma unui act sexual protejat, ai satisfactia deosebita ca v-ati simtit amandoi bine si ati ocolit o eventuala sarcina.Dar daca ai ejaculat in urma unei masturbari ai regretul ca nu ai avut o prietena langa tine

| SkyPilot a răspuns:

La fel ca si orgasmul feminin.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Sa o luam cu inceputul, initial ai erectie simti o presiune in penis, iar inainte sa ejaculezi / sa ai orgams, simti o presiune in interior si nevoia de a face sex mai rapid mai tare e ceva aproape inconstient, simti oarecum ca trebuie sa urinezi doar ca e inconstient, tot se acumuleaza presiunea pana cand ai orgasm si se simte o durere/usturime foarte placuta apropiata cu senziatia de a urina de fapt mult mai placuta, dupa ejaculare te simti mult mai relaxat mai calm mai bine decat orice ai face, nu consum droguri unii zic ca drogurile sunt echivalentul orgasmului, probabil, procesul chimic e asemanator.

| anonimguy3 a răspuns (pentru Alex_Bodringa_1984):

De fapt nu e senzatie de usturime, mai mult spre o senzatie ca te gadili.

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

E la fel ca si cand va terminati voi avet orgasm e la fel