| alexeu998 a întrebat:

Salut ca sa iasa sperma ce trebuie sa fac? alte metode nu cea care o stie toata lumea

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Masturbarelove struck sau daca vrei te ajoot eulove struck

| mihaiii9 a răspuns (pentru elasexygagica):

Ma ajutzi si pe mine

| alexeu998 explică (pentru elasexygagica):

Dami si mie id tau

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sperma nu iese decat in conditii de excitatie maxima iar asta se poate obtine numai prin masturbare sau prin contact sexual. Nu exista alta modalitate de extragere a spermei.

| RoXxy a răspuns (pentru Abh):

Mai stii? poate merge cu aparatu'ala de muls vacile

| kiss a răspuns:

laughing scuze ca-mi permit sa intreb dar la ce ti-ar folosi?

| BRG a răspuns:

Rugăciuni

| BRG a răspuns:

Vrei să o vinzi?

| ShowTim3 a răspuns:

Iti rupi un coi si-l bagi in blender laughing Doamne fereste lol.

| Sperman a răspuns (pentru ShowTim3):

Te rog nu ii da raspunsuri de genul fiindca maine o sa vezi o intrebare de gen : Mi-am rupt un coi, e grav?" laughing

| glontz a răspuns:

Singurul lucru prin care poti vedea sperma e prin masturbare sau sex

| Andrei112011 a răspuns (pentru glontz):

Sunt 2 lucruri.

| Lex169 a răspuns:

Vine zana spermei si ti-o scoate.