| Karolina05 a întrebat:

Salut
Ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu, ceva mai special,fara cana,poza, ceas ...Nu am idei, cine mă ajuta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i acorzi timpul necesar intretinerii unui petting meserias. happy

| VelaJohnny a răspuns:

Un album foto, daca ai poze faine, gen din excursii sau alte evenimente faine petrecute impreuna (amintirile ar trebui sa fie speciale thinking ).

| AndCat26 a răspuns:

Un tricou pe care sa scrie ceva (ce vrei tu), sau cu o poza cu voi pe el. O perna in forma de inimioara cu poza cu voi.Un set cu parfum, un lant de argint.