| pisicuintrebari a întrebat:

Salut, ce faceti? Recent am cunoscut un baiat, si vb mult, mie imi place de el si lui de mine, dar el e foarte timid. Sa fac eu primul pas?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da, de ce nu l-ai face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu? Nu e o regula ca intotdeauna baietii sa faca primul pas. Important e s a ii arati prin fapte ca il placi si cu timpul sa ii zici ca te simți bine in preajma lui, nu lasa impresie de disperata.

| Armenianeek a răspuns:

Îi poți da mai multă încredere în el, plus că n-ai nimic de pierdut.

| Maxnonymus a răspuns:

Da, clar.(Nu sunt sarcastic)

| Ancient a răspuns:

Da. Nu vreţi voi femeile egalitate între sexe? Nu doar băiatul poate face primul pas.

Dacă el e mai tembel, preia tu conducerea şi devino tu bărbatul în relaţie.