| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre iubitele voastre, va place sa vorbeasca si cu alti baieti, prin mesaje, telefon? Sa cunoasca baieti noi, sau vreti sa vorbeasca numai cu voi? Cu problema asta ma confrunt eu.

Eu as vrea sa nu mai vorbeasca cu nimeni, ar trebui sa o avertizez?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Torres92 a răspuns:

Trebuia sa stabiliti niste termeni inainte de a va combina
Eu asa fac
Prietena mea nu are numere de telefoane de la alti baieti.
Doar cei din familie
Daca nu ai incredere in ea, da I papucii...

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu conteaza mult cu cine vorbeste ci cat de mult vorbeste cu acea persoana. sunt baieti din clasa ei si mai vorbesc cate ceva, e normal. e mai enervant sa vorbeasca prin mesaje, parca e ceva ascuns.

| RAY a răspuns:

Daca nu ai incredere in ea de ce stai cu ea? daca nu esti sigur de un lucru de ce accepti acel lucru? intreaba-te asta

| neutrino a răspuns:

Tu nu poti fi stapanul ei, iar ea isi cauta ceva mai bun.

| alezzut a răspuns:

Amu' eu sunt impacat cu ideea ca prietena mea ar vorbi si cu alt baiat dar sa VORBEASCA nu altceva.Intelegi? Atata timp cat nu vorbeste la fel de mult cat vorbeste cu tine eu spun ca nu este nimic anormal. Fundaa?