| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca she iubesc doua neamuri se iubesc(place)?

12 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Or sa fie 2 neamuri mai apropiate

| DenisIonut01 a răspuns:

O sa fiti judecati si daca veti avea copil s-ar putea sa fie bolnav.

| LastyDJInfu a răspuns (pentru DenisIonut01):

SUnt foarte curios si chiar nu stiu, de ce sa fie bolnav? Ai putea detalia te rog?

| JohnnyBi a răspuns (pentru LastyDJInfu):

Usor. adn prea apropiat. cum zice titanos

| LastyDJInfu a răspuns (pentru JohnnyBi):

Pai si ce se intampla daca este adn-ul prea apropiat? De ce afecteaza asta atat de rau copilul?

| JohnnyBi a răspuns (pentru LastyDJInfu):

Http://en.wikipedia.org/wiki/Incest

citeste la inbreeding explicatia

| DenisIonut01 a răspuns:

Ti-a raspuns deja titanos

Răspuns utilizator avertizat
| SorinTudor a răspuns:

.Iubesc in sensul de a se regula sau?

| Titanos a răspuns:

Copii se vor naste cu deficiente mentale sau fizice. Pana si religia respinge acest lucru cu un motiv. Intrebarea este ce grad de rudenie sunteti?

| 구미호 a răspuns:

Mai bine nu.In plus copilul ar fi complexat fizic sau mental.

| angel_4561 a răspuns:

Depinde de gradul de rudenie