| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ceva timp in urma o m-a sunat o fata, o cunosc de ceva timp, si mi-a propus sa iesim la o plimbare, totul a fost perfect si a doua zi iar ne-am intalnim si iarasi a trecut totul foarte bine. Apoi totul s-a schimbat radical, o sunat de aproape o saptamana iar ea nu raspundea nici la telefon nici pe facebook asa ca am lasat-o balta.Peste o luna iar ma suna si propune iarasi sa iesim, am iesit si iarasi totul a fost forate bine, iar a doua zi iar nu raspunde la telefon. Oare ce ar insemna asta, si poate cineva ma ajuta sa inteleg cei in capul ei?

Mersi.

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Mda... nu e nici amicul ei si nici prietenul ei. ( nu in sesnul ala)
Iese cu tine cand se plictiseste singura sau cand nu au altii chef, tu iesi. ii faci pe plac ca un cutu mic si apoi te leaga de pom si te ia cand isi aduce aminte. Scz de aprofundare.

Ideea e ca nu e intersata de tine si tu ii faci pe plac si ei ii place asta. Te are la mana si esti ca o rezerva cand nu e cu alti. Tipa se joaca destul de bine incat nici ea nu stie ce e de capul ei.

Ea te pune la teste si tu le pici cu brio, cand te cheama sa iesiti te duci numai decat si apoi te lasa ca se plictiseste s nu te vede interesant.

Data viitoare las-o! daca o cunoasteai demult trebuia sa stii putin cum e. Acum vezi ca nu e cam nimic de capul ei si nu merita sa iti bati tu capu pentru ea, ok?

Cand mai da semne sa iesiti fi rece si indiferent, spunandu-i ca nu poti! ai treaba! si ca daca poate. cand poti tu. Stabilesti tu tot, nu ea! va vedeti si te porti ca si cum nu te intereseaza tipa. Nu te astepti ca sa fie simpatica sau ceva ci pur s simplu preiei controlul, tu vorbesti desp ce sub vri smd.

Apoi las-o tu brusc! fate ca ai ceva treaba s i dispari brusc din peisaj! apoi las-o sa te caute.

Daca nu te cauta, asta e, alta o sa vina!

Nu iti bate capu sa intelegi ce e in mintea unei femei ca innebunesti tu. Nu sunt logice big grin

Distreaza-te, nu mai sta la fundu ei!

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Chiar nu vezi ca nu o interesezi deloc? happy
Las-o! smug

| Ecea a răspuns:

In capul ei nu este nimic,deoarece este femeie,dar in capul tau ce este?
Te suna odata,de doua,de trei ori si tu nimic?
Pai fata asteapta sa faci odata ceva,nu sa o plimbi toata ziua.
Daca tu nu faci nimic,o sa creada ca nu o placi.
Incearca si tu, sau sun-o tu mai des si invit-o in oras, etc nu mai sta degeaba.

| Ionela78 a răspuns:

Se plictiseste si isi vate joc de tine... poate rade cu o prietena de-a ei de tine si te face sa iti faci numai sperante.las-o domnule si nici tu nu ii mai raspunde.asta e un joc, ca in serialul ala"perro amor"laughing

| Ionela78 a răspuns:

Se plictiseste si isi vate joc de tine... poate rade cu o prietena de-a ei de tine si te face sa iti faci numai sperante.las-o domnule si nici tu nu ii mai raspunde.asta e un joc, ca in serialul ala"perro amor"laughing)

| DyaAndreea a răspuns:

Poate face asa din cauza ca te placethinking