| Daniel7799 a întrebat:

Cine are parte de mai multa placere intr-un act sexual? Femeia sau barbatul?

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Chiar daca au amandoi orgasm simultan (ceea ce e destul de rar) orgasmul femeii este mult ma puternic si dureaza mai mult.Sunt femei (fericite) care pot avea 2-3-4 orgasme dupa primul.Mai scurte dar tot la fel de intense.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elianna):

Nup, ele doar isi exprima o parte din emotii si de aceea gem, dar e la fel

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Amadoi daca stiu cum sa faca sex

| RAY a răspuns:

Pai multi barbati isi urmeaza placerea lor si cum ejacularea e rapida, in majoritatea cazurior barbatul se satisface doar

| Emilian65 a răspuns:

Intr-un act sexual reusit, ambii parteneri au placeri de neuitat.

| Florentina9210 a răspuns:

Amandoi. Daca au experienta.

| Oana92 a răspuns:

Daca sunt destepti, amandoi!

| Lawliet14 a răspuns:

Cu mine sigur femeia.

| EneCristian a răspuns:

Depinde enorm amice, sunt femei ce nu au orgasm niciodata si sunt altele care au orgasm si daca se uita la o scena cu un sarut. Barbatii au mai mereu orgasm daca nu au probleme de sanatate.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru EneCristian):

Conteaza mult si starea psihica a partenerilor, adica daca esti stresat, placerea nu-i asa intensa.

| EneCristian a răspuns (pentru ﭿTroubledSoul):

Da asa e sunt multe de obicei sexul reduce stresul si presiunea sunt multe de luat in considerare.Depresia la fel taie cheful.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru EneCristian):

Te gandesti ca a face sex e ceva usor, dar e mai complicat decat pare.

| Jessica007 a răspuns:

Amandoi daca sunt un cuplu.

| Sportfreak a răspuns:

Amandoi au de castigat, mai conteaza? rolling on the floor

| Dem0N a răspuns:

Ambii

| Coquina2 a răspuns:

Dpdv orgasm, femeile sunt concepute sa aiba orgasm mai puternic decat al barbatilor.

| RaidenWhite a răspuns:

Patul, iti zic din experienta happy