| Pavel_6800 a întrebat:

salut ...cum credeti intr-o relatie ar trebui sa fie secrete unul de la altul?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa existe, dar trebuie lasat mereu ceva care sa ii starneasca interesul fata de tine.ca daca ajunge sa te cunoasca prea bine se plictiseste. funda?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In mod normal,nu.Dar sunt lucruri pe care,uneori,preferi sa le tii pentru tine, pe care poate ca ti-e si rusine sa le imparti cu altcineva, oricine ar fi acel om!

| mytzzy_8364 a răspuns:

Daca va iubiti nu krek ca ar trebui sa fie secrete

| MaditsSaaa a răspuns:

Depinde cat e de avansata relatia, dar in general n-ar trebui sa existe secretehappy

Nb!

| Marius151 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie nici un fel de secret, prima regula intr-o relatie adevarata e increderea reciproca.