| mirabela26craiova a întrebat:

Salut.Cum ii spui unui baiat ca il placi?

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Poti sa ii dai de inteles prin comportamentul tau ...zambeste-i mereu, vorbeste frumos si incearca sa vb cu el despre subiecte putin mai delicate (cum ar fi sa fiti impreuna sau intreaba-l daca are prietena).

2 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Daca iti este teama sa-i spui in fata ca il placi ai putea sa faci asta prin gesturi. el va intelege happy

| CrazyGirl2 a răspuns:

Pai eu i-am zis asa:
uite...eu cred ca te plac mai mult ca pe un simplu amik...si as vrea sa stiu u ce simti pentru mine
si o zis ca si el ma place de cand ma cunoaste.bla bla-poveste lunga
sper sa ai noroc:Xpup:X:*