| Andrerosca a întrebat:

Cum îmi rup ața și doare când o fac?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?

| Violleta2022 a răspuns:

La primul contact sexual se rupe ata si nu vei simtii nimic atunci. Dupa terminarea actului, vei simtii un pic de jena si disconfort, dar nu durere.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acea "ata" a carei denumire corecta este aceea de fren, isi are rostul si rolul sau deorece prin interiorul sau trece un vas de sange care iriga pielita fina a glandului (a capului) si astfel senzorii placerii raman sctivati si sensibilitatea penisului nu se pierde ca si in cazul penisului circumcis cand frenul este extirpat chirurgical. Majoritatea barbatilor activi sexual raman cu frenul intact poate putin alungit pe intreaga durata a vietii. Lipsa frenului nu te va face nici "mai barbat" laughing si de asemenea prin rupere frenului nu iti vei pierde virginitatea. Si in incheiere te anunt ca durerea nu este mare insa pericolul de a apare o infectie este unul foarte mare. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Ata, de care vorbesti se rupe de obicei la primul contact sexual, la urmatoarele acte sexuale sau niciodata. Cand se rupe nu te doare, doar simti o mica piscatura de tantar si va trece imediat.

| Oana92 a răspuns:

O rozi pana se rupe, o tai cu foarfeca sau o arzi cu bricheta...

| justadream94 a răspuns:

Facand sex.

| Misa_Stan_1980 a răspuns:

Cu foarfeca!