| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cum pot sa ii fac o noapte perfecta prietenului(in pat)ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija, daca iubesti pe cineva si ai oferi iubire mai multa decat are nevoie, ai sa-l pierzi!

Cand iubesti, iubeste dupa nevoia ce o are partenerul, ci nu dupa merit, nu faci bine daca in fiecare seara te daruiesti 100&, caci oamenii au tendinta sa creada ca orice li se cuvin fara eforturi.

Pui prea mult accent pe sex, dar pe sentimente si fapte comune prin care sa convietuiesti impreuna, cat ai sa le mai amani?

20 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Sex oral.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru kRedhead):

Cineva care stie cum sta treaba, respect!

| neutrino a răspuns:

Lasa-i mai mult loc in pat, pentru a dormi lejer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai important este sa iti arati interesul fata de el si sa pui suflet in tot ce faci. Daca vrei sa faceti ceva anume propune-i, nu astepta sa ghiceasca el. Raspunsurile anterioare sunt si ele excelente, dar tine cont ca un oral facut fara suflet poate face mai mult rau decat bine. Oricand poti spune partenerului: "invata-ma ce iti place" iar daca el nu stie, experimentati impreuna.

| ShadoWCrist a răspuns:

Fa ce vrea el...si simte-te bine.winking

| dana12848 a răspuns:

Cica 69

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Este mult mai bine sa faci 6 si 9 pe rand!

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aflu informatie nou laughing)

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Mai bine ca fiecare sa se concentreze pe un singur lucru decat decat sa faca doua pe jumatate. Incearca si ai sa imi dai dreptate!

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu ca nu vb din propriea experienta eu am intrebat pe cine-va si mi-a rs laughing)

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Sigur, tu nu faci asa ceva. Si nici chestia aia in 3 despre care ai intrebat acum 3-4 zile.

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de unde sti?big grin

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

De la tine, de unde altundeva? In ce priveste intrebarea respectiva, m-ar fi interest o discutie pana cand am vazut valul de insulte pe care l-a generat si pana cand ai scris, si acolo, ca tu nu faci asa ceva. As fi in continuare interest de o discutie (retine, discutie nu monolog), dar pe privat, fara insulte si fara a emte judecati.

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Asta am spus Eu....vulpe sireata.

| ArthurKn a răspuns:

Sex anal si pe fundal muzica cu Fuego.

| methodmen a răspuns:

Il intrebi ce vrea (poate vrea ceva special)

| cristiplm a răspuns:

Tanti, eu iti zic ce mi.ar placea mie sa-mi faca iubita mea ..in primul rand fetishul meu cu costumul si accesoriile de politista, legatul de pat si restul, romantismul cu lumanarele pe langa pat, lipsa prezervativului pentru o mai mare placere, oralul sa nu lipseasca, cum zic si baietii de mai sus nu trebuie facut in sila, mai bine nu.l faci asa. si piesa de rezistenta ar fi sa il lasi sa se termine in gura daca vrei sa.l faci sa te iubeasca ^.*

| anonim_4396 explică (pentru cristiplm):

Primesti si bataitza cu pulanul din dotare? Listeaza si tu mai multe ca sa stie fata: French Maid, sora medicala, profesor/elev in ambele variante, uniforma militara fara pantaloni, stewardesa...

| StirAlii27 a răspuns:

Tot ce-și dorește partenerul