| DedePitikaTa a întrebat:

Salut happy cum simtiti voi dragostea? la ce vârsta v-ați indragostit prima oară? la ce vârsta v-ați început viața sexuală? e normal sa stai pana la cati ani?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

E normal sa astepti cel putin pana dupa 16 ani. M-am indragostit prima oara mai serios asa pe la 17 cred. E greu de spus cum simt eu personal dragostea mai ales ca sunt de parere ca indragostirea e mai curand o atractie mai puternica si abia mai tarziu apar sentimente mai serioase care nu au legatura cu partea fizica.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu o mai simt, 15, nu am inceput si normal la 18 sau dupa.

| RAY a răspuns:

Acuma numai o simt o data o simteam ca erau tarife mai mici acuma sau dublat, de prima prostituata nu stiu, cand a vrut ea da ce eu nu violez, pana la 11 ani sa recuperezi si cand nu ai facut