| RaresBossulThauCareEsteBoss a întrebat:

Salut, cunoasteti vreau-n server de cs 1.6 pentru incepatori pentru ca m-am apucat de cs acum o saptamana si pe toate serverele pe care intru nici nu ma misc si imi dau head sau imi dau kill si de preferat sa nu fie copii mai mari de 13 ani pe el.Multumesc.Scuze pentru categorie

12 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Milcov.zapto.org nu e on mereu

| Metalll a răspuns:

C.S se invata pe servere de respawn. Uite unul destul de frumos CS2.ExTreaMTeaM.Ro (fostul eXtream ) Ip : 93.119.26.113:27015

| Mem3nT0 a răspuns:

Server Counter-strike v1.6 - CS.XGAME.RO
website: www.xgame.ro

| radiovedete a răspuns:

Cs.RadioVedete.Ro

| George606 a răspuns:

Incearca xserv.proservers.ro e nou si nu sunt foarte multi playeri

| dani1994 a răspuns:

89.36.204.50:27015 asta e pentru incepatori si baga ce harti vreti voi

| dani1994 a răspuns:

89.36.204.50:27015 asta e pentru incepatori si baga ce harti vreti voi
si e deschis de curand asa ca nu e prea cunoscut de lume

| dani1994 a răspuns:

| Postelnicu_Sandrino_1997 a răspuns:

Ba am incercat extream si milcov si nescafe

| Ktalin_Radu_1998 a răspuns (pentru Postelnicu_Sandrino_1997):

Intrati pe fun.steamx.ro sau pe dr.steamx.ro daca doriti sa jucati pe un server de deathrun...Admine Free!

| Ktalin_Radu_1998 a răspuns:

Salut...Daca vrei sa joci pe un server clasic intra pe fun.steamx.ro...Daca ai dori sa joci pe un server mod deathrun incearca pe dr.steamx.ro.Admine Free!

| Wacky_ALex_1997 a răspuns:

HostName:Cs.NesCafe.Ro
Forum:nescafe.forummagic.ro/forum
Ip:93.120.90.138:27015
Numar Sloturi:32
Os:Linux
Steam & Non-Steam
Mod:Normal
Tara:Ro
Contact fondator Y'm:whisper_nescafe

Admine Free!