| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca am facut sex neprotejat dupa 24 de ore dupa ce am ejaculat poate ramane insarcinata? Tin sa retin ca nu am facut baie, doar am urinat

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Presupun ca ai urinat de minim 2-3 ori, deci s-a curatat destul de bine canalu, poti sta linistit.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar trebui sa stii ca, igiena persoanala incepe cu dusul zilnic, iar vara, cu 2 dusuri pe zi.
In ce priveste sexul, musai spalarea organelor sexuale inainte de sex si dupa sex, ca sa elimini orice secretie si miros, ca-i dezgustator.

| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz NU. Atat teoretic dar si practic dispare in totalitate, posibilitatea de a mai exista spermatozoizi VII si VIABILI in uretra penisului dupa trecerea a 24 de ore de la ejaculare.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| ClaudiaClauMB a răspuns:

Nu exista aceasta posibilitate. spermatozoizii nu mai exista