| xDanix a întrebat:

Salut
Daca lntretin o relatie sexuala cu fata de 27 de ani si eu avand 15 se poate lntampla ceva ( nu este curva s-au ori ce altceva ) ne-am lntalnit dintr-un joc si de atunci suntem iubiti avem 1 an si cateva luni si ne-am gandit sa devenim mai seriosi. Va rog spuneti-mi daca e ceva lneregula.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Din punct de vedere legal relatia e ilegala iar domnisoara este pasibila de puscarie pentru corupere de minori. E astfel ideal sa nu afle nimeni. Acum, scopul meu nu e sa judec, nu sunt in masura, va sugerez doar sa fiti atenti.

25 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Totul este perfect!

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand nu inteleg ce cauta o femeie 27 de ani langa un pusti de 15!
Pe langa faptul e ilegal s-ar putea sa nu o satisfaci.

| xDanix explică (pentru Fatamuntilor):

Daca satisfaci o femeie lnseamna ca te iubeste? rolling on the floor) daca te iubeste fata respectiva nu mai conteaza daca o satisfaci s-au nu... Conteaza ca o iubesc si ia ma iubeste, daca o satisfac asta e partea a 2 a. Si ati spun chiar daca am 15 ani sunt foarte matur ln unele cazuri...

| aXy99 a răspuns:

Daca nu o cunosti in realitate ar trebui sa iti pui niste semne de intrebare. De unde stii cati ani are, cum arata sau chiar sexul? Cine stie cine se afla in spatele calculatorului. Informeaza-te, nu te lasa pacalit prea usor.

| xDanix explică (pentru aXy99):

Ba da, o stiu ln realitate

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Chestia asta te va afecta.

Ea ori a suferit o deceptie majora in viata ori este prea confuza pe partea sentimentala.

La tine e de inteles acum ca vrei sa faci sex, dar in curand o sa incepi sa tii la ea.

Si vor apare problemele relativ urgent. Gandeste-te ca o sa ii sune ceasul biologic ca vrea copil si tot asa.

Traieste relatia, dar nu baga prea multe sentimente. In cativa ani o sa se inchida.

| Alcyon a răspuns:

Daca afla parintii tai, s-ar putea sa o incurce. Se cheama corupere de minori.

| Winchester308 a răspuns (pentru Alcyon):

Iar ce faci tu se cheama dezinformare.

Art. 220. - (1) Raportul sexual, actul sexual oral sau anal, precum si orice alte
acte de penetrare vaginală sau anală comise cu un minor cu vârsta între 13 si 15 ani
se pedepsesc cu închisoarea de la unu la 5 ani.
(2) Fapta prevăzută în alin. (1), săvârsită asupra unui minor care nu a împlinit
vârsta de 13 ani, se pedepseste cu închisoarea de la 2 la 7 ani si interzicerea
exercitării unor drepturi.
(3) Fapta prevăzută în alin. (1), comisă de un major cu un minor cu vârsta între
13 si 18 ani, când majorul a abuzat de autoritatea ori influenta sa asupra victimei, se
pedepseste cu închisoarea de la 2 la 7 ani si interzicerea exercitării unor drepturi.
(4) Fapta prevăzută în alin. (1)-(3) se sanctionează cu închisoarea de la 3 la
10 ani si interzicerea exercitării unor drepturi, atunci când:
a) minorul este rudă în linie directă, frate sau soră;
b) minorul se află în îngrijirea, ocrotirea, educarea, paza sau tratamentul
făptuitorului;
c) a fost comisă în scopul producerii de materiale pornografice.
(5) Faptele prevăzute în alin. (1) si alin. (2) nu se sanctionează dacă diferenta de
vârstă nu depăseste 3 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea are 27 de ani și și-o trage cu un puști de 15 ani care abia se dezlipește de Disney Channel...dar nu e curvă sau ceva de genul. (sarcasm) Ori dacă nu e curvă e cu siguranță dereglată mental.

| xDanix explică (pentru anonim_4396):

Mai bine si-o trage cu un pusti de 15 ani, care stie cum sa vorbeasca cu o fata deca un unul de 20+ care la prima lntalnire lncepe si o lnjura

| anonim_4396 a răspuns (pentru xDanix):

Un puști de 15 ani nu poate să-i ofere nimic din ce poate unul de 20 și ceva de ani. Și nu mă refer la sex.

| xDanix explică (pentru anonim_4396):

De unde sti tu ca eu nu-i pot oferi nimic, poate eu sunt bogat si i pot face ori ce pofta vrea, cand te ldragostesti de cineva nu conteaza daca ai 20 de ani s-au 15

| anonim_4396 a răspuns (pentru xDanix):

Nu-i poți oferi mai multă protecție și mai mult devotament. Un tip de peste 20 de ani se gândește la căsătorie deci devotamentul lui e la nivel înalt. La 15 ani nu poți decât să visezi la căsătorie (asta DACĂ o faci) deci tevotamentul tău... Iar protecția? Ce să zic? Dacă vine unu de 20 și ceva de ani și te bate ca să-ți violeze femeia, reușeste. Deci când am spus că are mai multe de oferit, nu mă refeream la bani. Unii oameni sunt atât de săraci încât tot ce au sunt banii.

| xDanix explică (pentru anonim_4396):

Wolf daca te casatoresti cu cineva nu lnseamna ca duci tocmai o viata buna, depinde ce fel de persoana este barbatul s-au femeia, ei pot duce o viata buna cateva luni s-au cativa ani iar dupa sa se desparta, iar protectia te asigur eu 100%100 ca nu are cum sa o violeze pe ia. Ai dreptate cu devotamentul unuia de 20 de ani, dar 80, 90% sunt din cei de varsta de 20 sunt copii se gandesc doar la sex i-o baga lui aia si gata se desparte de ia ( scuzati-mi expresia). Eu chiar daca am 15 ani si ia are 27 noi ne iubim si ia lntelege ca nu se poate casatori cu mine acuma, si alte lucruri. Ori cum multumesc de raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru xDanix):

Nu-mi da lecții de viață, te rog.

| Alicezzz a răspuns:

Nu cred ca este o problema, dar totusi se poate numi corupere de minori laughing... dif este mare de varsta, dar daca va iubiti atunci dai inainte! Prinzi experienta happy

| Happyjump a răspuns:

Nu e curva, e tarfa

| StalkerSoul a răspuns:

V-ati intalnit intr-un joc online iar tu esti aici si ea in celalalt capat al tarii, cumva?laughing

| BlitzLikeXd a răspuns:

Corupere de Minori!

| Winchester308 a răspuns:

I-ai dat funda degeaba lui TheAce.Nu este ilegal, in lege se precizeaza ca unei persoane majore nu i se poate face nimic din punct de vedere legal daca persoana cu care a intretinut relatii sexuale are 15 ani si totul a fost de comun acord.

| robi1990 a răspuns:

Tu ce crezi? laughing

| Crash0 a răspuns:

Doamne fereste, pedofilie! esti un copil! intelegi? acum nu iti dai seama dar te va afecta emotional profund

| fabi123 a răspuns:

Nu se pot intampla decat lucruri bune laughing.Iti recomand sa faci cat mai mult sex cu ea.

| xDanix explică:

Scuzati-ma daca-s un copil care de abia se desprinde de televizor dar mai bine copil decat un afemeiat, daca vi se pare ciudat nu mai comentati, eu am lasat doar o lntrebare