| cristiancristian8 a întrebat:

De aproape un an, atunci cand ma uit la ceas, in peste 50% dintre situatii, o fac la ore fixe sau duble sau in oglinda (ex. 15:51), am observat ca acest lucru se intampla in special cand ma gandesc la tipa pe care o iubesc. tot ma gandesc, care o fi legatura. voi aveti vreo explicatie?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o pura coincidenta, intamplare fara vreo posibilitate de a fi explicata.

| LoveSleep a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0481369/
Vizionare plăcută, acolo ai explicația.

| Oana92 a răspuns:

Da. Ai prea mult timp liber...

| UserulAnonim a răspuns:

Stai lin, ca e doar o coincidenta.
Nu ma asteptam de la un baiat sa fie asa superstitios sau atent la astfel de chestiuni.