| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea baietilor se uita numai la sanii unei fete? Daca ii vad mici gata, nu-i buna! Sincer plac o fata care are sanii mai mici, dar are un posterior de invidiat!

Răspuns Câştigător
| christianlaroka a răspuns:

Pentru ca lumea sa ii invidieze, sa nu isi raneasca ei orgoliul, deoarece unii au prieteni cu gagici cu sanii mari, iar cand au si ei o cucerire si nimeresc una cu sani mici, cei din gasca vor rade de ei, asa ca majoritatea cauta doar dupa orgoliu sau imprejurari. Iar tu daca tii la fata aia lasa si posterioru si iubeste-o pentru ce este, nu pentru ce are.

15 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai fiecare baiat are preferintele lui, dar din fericire mai sunt si tipi care apreciaza sufletul fetei respective!

| harciog a răspuns:

Ce,parca noi ii avem mai mari?

| cristiiiiiii a răspuns:

Pentru ca se gandesc doar la sex. De aia sunt interesati mai mult de formele fetei.

| unknownn a răspuns:

Ce mult ma bucur ca eu ma aflu in minoritate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

E o chestie de "gusturi" şi "gusturile NU se discută"...

Mie, spre exemplu, îmi plac fetele cu sânii mici - deci, diferă de la persoană la persoană.

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Eu am crezut ca prima data trebuie sa te uita la fata ei. Acum, s-a intors lumea cu fundul in sus si te uiti prima data acolo.

| michelia a răspuns:

Pentru ca asta e moda acum. Cu ani in urma se uitau la picioare. Cine stie la ce se vor uita copiii tai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste CULT, fratioare! Asa cum admiram un Ferrari pe strada, desi noi conducem un Logan plin de praf (chiar, ai vazut ca in Show-room-uri, pe fiecare masina sta agatata cate o parasuta?) asa si in viata reala, desi ne trebuie o lupa sa descoperim ganglioanele partenerei (tie, nu mie, laughing ) tot o sa ni se usuce gura si privirea admirand airbagurile altor "participante la trafic". Acum zi si tu: la o masina de lux, cate poze cu ea vazuta din spate ai admirat?

| tsunami11 a răspuns:

Pentru mine la o fata nu conteaza sanii frumusetea, dezvoltarea mintala si poate si in alte cazuri si fundul.

| CeInteleptul a răspuns:

Pentru ca se imbraca asa
ia dezbrac-o si ai sa vezi ca e la fel ca celelate!
tine de si cum este ea ca si carater stie sa iubeasca sa pretuiasca?

| ?Secret? a răspuns:

straight face pentru. ca majoritatea baietilor si uita cum arata o fat nu la caracterul iei, poate acum ii are mici dar so vezi peste cativa ani, vei ramane uimitwinking

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Asas uni frate orgoliu lor nu-i rusine cexdaca macar e frumoasa doar daca faci sex nu ai nevoie de sani

| Arikumo a răspuns:

Pentru ca-s prosti, eu tot cred ca cel mai atractiv la o fata e frumusetea, si nu sanii / fundul.

| Grin a răspuns:

Sincer nu ma intereseaza sinii, fundul etc..Ma la aspect, caracter, Ochi si inima.

| Zadkiel a răspuns:

Nu e deloc asa. De acord, sanii sunt ceva ce nu strica, dar nu " nu-i buna! " daca ii are mai mici. Haha