| jon_3492 a întrebat:

de citeva zile de la sine a inceput sa ma doara testicolul trept( de 5 zile). In timpul zile nu cam am dureri, oleaca de discomfort. Am dureri noaptea spre dimineata. Ce poate fi? si care poate fi cauza?

1 răspuns:
| kissyou20lukas a răspuns:

S-ar putea sa fie o infectie. Eu am patit asa mi s-a infectat epididimul la testiculul stang si in cateva zile mi s-a format un chist si ma durea tare de abia mergeam te sfatuiesc sa mergi cat se poate de repede la doctor pentru control...eu am intarziat si m-a operat sad