| ccrank a întrebat:

Deci cunosc o fata de mai mult timp si imi place de ea, am intrebat-o odata daca vrea sa stea cu mine ( la telefon) si ea mi-a spus ca nu stie! Pana la urma mi-a spus ca imi zice daca o intreb fata in fata! Eu cred ca vrea, doar nu o sa ma raneasca? Voi ce credeti am o sansa? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca ai o sansa si oricum nu poate fi atat de nesimtita fi tu insati si va merge toti avem o sansa deci da tot ce ai mai bun si arata-i ca esti potrivit pentru eawinking mult noroc

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Ce trebuia tu sa faci era ca a doua zi; sa o intrebi daca vrea, de fapt ea vroia sa vada daca tu chiar vorbesti serios, nu intrebi genul asta de lucruri la telefon ci fata in fata cum ti-a zis si ea.Si fetele mai te si testeaza sa vada daca ai sange in tine, daca e sa fie cu tine, probabil vrea un iubit si nu un copil, care nu are curaj sa o intrebe in fata sau se intimideaza. Da mai dar fi mai increzator.succes

| AleeeeeE a răspuns:

Cum a spus si haiZi. Genul acesta de lucruri se spun fata in fata, nu la telefon. Altfel esti inteles cand o spui fata in fata.
Cat priveste sansele. Sunt sigura ca o sa ai o sansa :*
Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik ca ai o sansa toti avem o sansa deci intalnestete cu ea si arata-i cat ti la ea si ca esti potrivit pentru eawinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus si haiZi. Genul acesta de lucruri se spun fata in fata, nu la telefon. Altfel esti inteles cand o spui fata in fata.
Cat priveste sansele. Sunt sigura ca o sa ai o sansa :*
Bafta:*