| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci mi-am inceput viata sexuala cam pe la 16 ani, acum am 17 si am avut diferite prietene cu care am intretinut relati intime. Problema mea este ca nu pot ejacula in mai putin de 40 de minute, cum as putea ajunge sa ejaculez mai repede?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa apelezi la experienta sau asa numitele "cunostinte sexuale" ale unei excorte sau "centuriste" in materie de a provoca ejacularea super rapida a doritorului de placeri carnale oferite doar contra unei sume de bani. Te asigur ca nu-si va pierde prea mult timpul cu tine si te va termina, "executa" inainte de a te dezmetici cu privire la ce se intampla cu tine. laughing

| Sportfreak a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am incercat si cu alea rolling on the floor
Acelas rezultat tongue

| Emilian65 a răspuns:

Tu, te plangi ca ejaculezi greu, iar altii se plang ca ejaculeaza repede. Ce sa faci? Incearca si te excita mai tare inainte de a-ti penetra iubita si in felul acesta vei ejacula mai repede.

| izzzy90 a răspuns:

Nu e deloc o problema! Alti isi doresc asta! Bucura.te!

| Sportfreak a răspuns (pentru izzzy90):

Este o problema daca partenera termina prima si tu trebuie sa schimbi pe manuala