| koshmarul a întrebat:

Salut, duminica aceasta am facut pentru prima data dragoste cu prietena mea, eu am 17 ani ea 16, ea tot era virgina, sunt asa fericit, acum simt ca este doar a mea, la voi cum a fost prima oara?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ca să ţi-o zic p'aia dreaptă nu mai ţin minte. Ţin minte persoana cu care am făcut-o pentru că a fost prima mea relaţie. Dar nu mai ţin minte fix prima dată şi oricum nu a ieşit grozav.
Pe măsură ce prindeţi experienţă o să fie mult mai fain!

Succes şi nu uitaţi să vă protejaţi!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Foarte bine, însă sper că sunteţi destul de informaţi cu privinţă la începerea vieţii sexuale de la vârste fragede şi consecinţele acesteia. E ceva normal să te simţi împlinit, având în vedere că prietena a fost de acord să-şi înceapă viaţa sexuală cu tine de la o vârstă aşa de fragedă. Asta denotă că te iubeşte, bineînţeles, în cazul în care nu ai făcut presiuni asupra ei.
O zi bună! Baftă!

| maradi3 a răspuns:

Prima data, tin minte ca ploua tare! Si cum bani nu prea aveam de numarat.laughing)

| latosu a răspuns:

Salut, nu-ti face iluzii d`astea pentru ca vei suferii. Sunteti mici si trebuie sa fiti constienti ca pana va veti gasi partenerul potrivit e posibil sa mai treaca prin viata respectiv patul tau "n" persoane. Fii fericit dar fii constient ca tot ce traiti voi e foarte superficial si fragil. Succes!