| Gabytsa96Girl a întrebat:

Duminica ma intalnesc cu prietenul meu si suntem la prima intalnire cum sa prind curaj sa-l sarut? Astept mesajele voastre

Răspuns Câştigător
| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Vb`iti, diskutatzi vreo 10-15 min. pna nu mai aveti subiekte d vbhee hee si apai cand s fake asa o liniste... incearca sal apropii d tine, inkiide okiii imagineazati ceva frum, si emotziile o s dispara.Atraktia o s se simta si asupra lui, indata ce el ii aproape d tine va simti si el ca vr s primeaska sarutulbig grin. Nhhu trebuie s prinzi kuraj, e simplu. Si ew am askultat sfaturi d l altii si cred ca daw roade. desi ink n-am prim sarutuhl d urmeaza sl primesc. Orkm bft ca sartul ( love struck ) sper s ti iasa. pupiciii:*

6 răspunsuri:
| cocolinoung a răspuns:

Asa urat e?

| Biscuiteee a răspuns:

El trebuie sa faca primul pas deoarece e baiat.iar daca nu se intampla uita-te fix la buzele lui si aproapiete putin cate putin.

| Lucky_1145 a răspuns:

Pai el ar cam trebui sa faca acest paswinking dar daca nu o face te apropii si va uitati fata in fata!

| matasuge_7437 a răspuns:

Is d'ccord cu cookie natura is face cursul u simtete bine ca restul il descopri supt o admosfera magica

| CookieMonster_8376 a răspuns:

Nu trebuie sa prinzi ''curaj '' ca sa-l saruti dc o totul merge bine o sa vina de la sinnewinking

| Gabytsa96Girl explică:

Pai nu e urat dar mie cam rusine