| Kennedy97 a întrebat:

E normal să vreau să îl bat (bine) pe acel băiat care are o anumită vină în despărțirea mea de fosta prietenă? Adică îi port o ciudă uriașă, m-aș juca cu el de-a Vișinescu și deținuții. -_-
Sunt bătăuș din fire. big grin
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca il bati pe el, te impaci cu fosta? Nu cred. Mai bine uita de toata faza, si cautati alta fata, daca v-ati despartit cu siguranta erau si alte "fisuri" in relatie, deci daca nu era tipul ala, ar fi intervenit altceva.

25 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu. Un barbat cu capul pe umeri nu isi rezolva problemele cu bataia.

| ionuutzuu a răspuns:

Ești cam prost.

| Kennedy97 explică (pentru ionuutzuu):

Băiețel,ai grijă cu limbajul.

| ionuutzuu a răspuns:

Ca de nu, ce? Ma sugi? laughing)))

| Kennedy97 explică (pentru ionuutzuu):

Copilaș,să te sugă persoana care ți-a pus acel "ciot" care îl oferi altora să "ți-l sugă". Nu te-a invitat nimeni să mă înjuri, doar am cerut o părere.
Repet, verifică-ți limbajul, și cum am spus, cu ciotul ăla, te duci la mămica ta, nu aici.winking
Sănătate.

| ionuutzuu a răspuns:

Dintre noi 2, tu ești singurul minor aici. Du-te la mama ta si zii copilaș.

| Ady93 a răspuns:

Hai sa iti zic un secret: daca v-ati despartit din "cauza" altuia, relatia era deja terminata. Mai de graba as sugera sa te uiti la de ce s-a intamplat asa, ce nu faceai cum trebuie etc. Cat de inconstient sa fii sa pui asa intrebare?

| RAY a răspuns:

Foarte imaturi sunteti copii, ce sa bati sigur ala e un badboy ti frica de el

| Kennedy97 explică (pentru RAY):

Dar Ray, zilele trecute, la tine toată lumea era imatură. Și femei, și bărbați, acum și copiii...

| RAY a răspuns (pentru Kennedy97):

Maine si extraterestrii, pai nu trebuie sa gandesti asa, gandeste-te ca puteai fi tu in locul acelui baiat isi convenea sa te bata fostul? las ca mai sunt fete in lumea asta

| minrest a răspuns:

I'll provoci si I'll bati, cu martori, ce e rau in asta? Odata ce a fost de acord sa va bateti nu poate sa iti faca nimic. Dar gluma cu Visinescu sa stii ca e cam deplasata. Salut.

| Dariusuu a răspuns:

Cu atitudinea asta de imbecil repede nu o să cucerești o fată.

Ce vină are el că fosta ta nu se mai uită la tine?

Eu zic să-ți bag mințile în cap pentru totdeauna

| Kennedy97 explică (pentru Dariusuu):

Sigur,dar faptul că el,cu un tupeu uriaș, de față cu mine, i-a cerut numărul de telefon prietenei mele (când eram cu ea), ar fi trebuit să îl las în pace? Iar ea, nu atunci pe moment, i l-a dat. Iar eu sunt cel imbecil. Awesome.

| Dariusuu a răspuns (pentru Kennedy97):

Prietene, dacă ea i l-a dat înseamnă că nu el e problema și ea. Pe ea ar trebui să te răzbuni sau să-i ceri socoteală.
Orice fată are admiratori dar nu orice fată îi refuză cum trebuie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca e normal, findca nu stiu daca rezolvi ceva, pot sa-ti spun ce as face eu? Daca mi-ar fi prieten n-as mai fi prieten cu el vreodata! Daca nu mi-ar fi, l-as bate mar! laughing

| MidnightR a răspuns:

E perfect normal sa vrei! Dar principala vina banuiesc ca nu e a lui...

| SuckTheGod a răspuns:

E foarte normal... o sa te simti mai bine dupa ce il bati dar probabil dupa o vreme vei regreta.

| Melonnn a răspuns:

Bunaaa!
Arde-l, ameninta-l si cu un cutit ca sa nu mai bage strambe in viata lui, asa te si racoresti, iti iei o piarta de pe inima.

Eu sunt fata, dar daca as fi baiat si as fi in locul tau l-as bate!
iti mai castigi si respectullaughing
asa ca ai grija sa nu fie minor, daca tu esti major, si sa nu ai martori impotriva ta laughing

| Kennedy97 explică (pentru Melonnn):

Cum spuneam, joaca de-a Vișinescu. laughing

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Bataia nu este un rezultat bun, te poti razbuna si in altfel laughing

| georgefaby a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna, prietena este de vina relatia voastra scârție...

| Sotiriu_Adrian_1978 a răspuns:

Bataia nu rezolva nimic si oricum e normal sa fii suparat dar nu ai de ce tei despartit treci peste asta omule cu bataia nu rezolvi nimic si oricum sunt atatea fete sexy si frumoase pe pamant gasesteti una pe placul tau.

| Ciobanu_Alex_2000 a răspuns:

Atata timp cat nu iti iei bataie ...ardel laughing