| Trasnitilor_Trasnitu_1977 a întrebat:

Salut, e prima data cand scriu asa ceva pe un blg dar parintii mei ma gonesc la unchiul meu mi-au eplicat mai pe ocolite dar eu am inteles ca vor sa faca sex (stau la garsoniera) si mi simt ciudat va rog raspundeti serios!

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu o sa mori. Lasa oamenii sa faca ce isi doresc. Pana la urma e normal sa vrea asta si e benefic pentru ei. Asa ca mergi si nu comenta atat.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi tu ce virstă ai? Nu ai prietenă sau sotie?

| iulia_7948 a răspuns:

Care e intrebarea?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-au zis sa mergi la unchiul tau, tu de ce nu ai plecat sa-i lasi si pe ei singuri ca doi porumbei.

| Doub a răspuns:

Du-te repede la unchiul tau.laughing