| AsTheLove a întrebat:

Este ciudat ca am fantezii uneori erotice, alteori pline de iubire cu unul dintre prietenii care imi place? Help please straight face

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca toata lumea are fantezii erotice si, daca nu depasesc limita bunului simt si pot fi puse in practica, ar fi pacat sa nu le experimentezi. Asa iti poti descoperi propriile limite (daca exista) si-ti poti da seama cat esti dispus/a sa dai pentru cineva, din punct de vedere afectiv, sexual etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nimic aiurea.

| DoarSteff a răspuns:

E perfect normal.

| methodmen a răspuns:

E normal si cred ca trebui sa incerci sa treci la fapte caci altfel la un moment dat devine frustrant.

| Anais2711 a răspuns:

Nu este ciudat, il iubesti si ar trebui sa-i spui asta