| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Este o fata cu care ma cunosc doar din vedere si am vorbit odata pe mess si imi place de ea.E genul de fata mai nebuna si as vrea sa intru cumva in vorba cu ea dar nu stiu cum.Nu stiu despre ce sa vorbesc cu ea sau cum sa ma bag in seama.

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca e nebuna cu atat mai bine, cheamo la rev la tine imbate-o si rupei pasarica

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă e nebună, nu înseamnă că e şi uşuratică. Sunt două lucruri diferite. Dacă nu ştii să vezi diferenţa, nu te mai implica.

| dia200 a răspuns:

Fetelor nebune le plac nebuni. daca nu esti la fel las-o balt, poti vorbi cu ea despre sarbatori de genu ce face si bla bla apoi fi spontan gaseste ceva comun si invit-o

| neutrino a răspuns:

Trebuie in primul rand sa te ridici la nivelul ei de nebunie si dupa aceea sa incerci sa o cuceresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbiti de ce e suparata..Majoritatea fetelor sunt suparate si nu stiu ce e aia viata si durereawinking

| MidnightR a răspuns:

Vorbeste frate despre muzica,hobby-uri,ochii ei, parul, ce face de sarbatori, etc
Daca tu nu stii despre ce sa vorbesti cu ea care macar ai vazut-o, despre noi ce sa mai zicem?
Discutia ar trebui sa fie spontana.Incepi cu un subiect si pe parcurs trebuie sa se iveasca si altele.