| anonim_4396 a întrebat:

Salut..ieri m-am jucat cu prietena mea,eu aveam chiloti, iar nu si s-a frecat cu vaginul de penisul meu.Mentionez ca lenjeria intima a mea era umeda.Are sanse sa fi ramas insarcinata? Va rog sa raspundeti sincer, fara glume.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

In cazul descris de tine, NU, stai linistit!

13 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Unii ne recomanda sa fim ingaduitori, cu astfel de "personaje", ca bogdanel. Oare se poate sa nu te infurii?
"bogdan1017",oare nu poti sa te informezi INAINTE de a face un lucru,care,dupa cum intrebi,esti sigur ca s-ar putea sa aiba niste riscuri? Ce sa te invatam noi,sa-ti tinem niste lectii de anatomie,de sexologie,de bun simt,de educatie?
Nu toti am fost invatati,dar,pe parcursul vietii,a lucrurilor intampinate,ne-am documentat INAINTE de face ceva,ce credeam ca ar duce la ceva rau.
Cred ca am fost destul de ingaduitoare,de calma,dar,urmatorului,nu ma mai simt in stare sa raspund, nici calm, nici tragandu-l de urechi! SINCER, FARA GLUMA, dupa cum spune si bogdanel.

| felfalus a răspuns (pentru pietrean):

Asa,am inteles..si ce era asa greu sa raspunzi scurt si la obiect?

| ywar a răspuns (pentru felfalus):

Mai esti si tupeist... nu pot sa cred! Fata iti spune sa te informezi inainte si tu o persiflezi. Nu meriti tu sa o patesti candva foarte rau? Raspuns! Ba da.

| rapp2020 a răspuns:

Serios?! nu se poate intampla asa ceva

| GeorgyGirl a răspuns:

Nu stai lin istit nu s-a intamplat nimic nu ai de ce sa iti faci griji!

| Torres92 a răspuns:

Pe bune!?
Pe ce program ai vazut acest Film Horror XxX?
Pe unii iau uitat parinti abandonati langa PC...

| ZuzuMissy a răspuns:

Si ea nu avea chiloti pe ea? sau aman2 erati cu chiloti si v-ati frecat? si 2 prietena ta ii virgina sau nu?

| felfalus a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Eu aveam chiloti si ea nu ..si mi-am frecat penisul(prin chilotii care erau umezi, cred ca era lichidul preseminal) de vulva ei.da, mai e virgina..nu am penetrat-o

| ZuzuMissy a răspuns (pentru felfalus):

Interesant, de ai lasat-o pe ea in puta goala si tu erai cu chiloti, cati ani aveti fiecare? tu si ea

| Torres92 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Hahahaha,
Mor de ras,
Uita-te cum scrie, apoi trage concluzia
Scrie la misto
Un pustan de 12 ani, nu scrie cu precizia, analizeaza termenii folositi
si iti vei da seama ca are peste 20 ani

| erAss a răspuns:

Imi pare rau de tine insa te anunt ca o sa ai un purandel...Succes cu el.

PS:Cumpara de pe acuma scutece ca vin sarbatorile si se scumpesclaughing

| Love_Flori_1995 a răspuns:

Cati ani ai?

| felfalus a răspuns:

Va multumesc, dar mai astept raspunsuri cu argumente solide daca se poate