| WeakZ a întrebat:

Imi place de o fata, cu care ma intelg super bine, si ea zice mereu ca suntem foarte buni prieteni, ma catalogheaza fiind de treaba, amuzant. etc. Si acum de vreo 2 saptamani am inceput sa ii bag vrajeala, si nu stiu cum sa o intreba daca vrea sa fie cu mine, eu sunt o fire mai timida si poate ca asta e cauza.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca esti amuzant si bagi si vrajeala, asta inseamna ca nu esti deloc timid. Continua cu vrajeala inca un timp, dupa care...pup-o, cat mai mult si cat mai des. Dupa aceea o poti intreba ce vrei!

| WeakZ explică:

Da dar, sunt timide in sensul ca, vreau sa ma ducu la ea, si sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, si brusc ma pierd.