| alexTPU a întrebat:

Salut imi place de o fata dar cum pot sa ii spun asta fara a strica prietenia cu ea adica acum ceva timp i-am marturisit unei fete ca imi place de ea si de atunci nici macar un salut nu mai primesc de la ea

Răspuns Câştigător
| Wihox a răspuns:

Mai bine sa nu-i spui. arata-i.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unei fete ii spui ca o iubesti in direct, nu prin intermediari. Asadar, ai dat-o in bara.

| AndreyBorona a răspuns:

Proaste sfaturi!
Daca ii spui ca o placi fara ca ea sa te placa vei patii acelasi lucru, te va evita.Trebuie mai intai sa o faci pe ea sa te placa, altfel iti distrugi orice sansa.

| IonutM4A1 a răspuns:

Spune-i direct acest lucru...winking Daca sunteti meniti sa fiti impreuna, va fi foarte fericita sa fie cu tine! Nu astepta sa o ia altul...Fii barbat nu soarecewinking

| Emm_Emma_1996 a răspuns:

De ce nu incerci sa o "vrajesti "? Adu-i un trandafir, fa-i complimente si cand crezi tu ca e interesata de tine, spune-i ca iti place de ea big grin

| LoloFaraNume a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea...fa-o sa te placa. Arata.i ca o iubesti happy