| ProGameStar a întrebat:

Salut imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea ma ajutati va rog big grin

Răspuns Câştigător
| deea0009siempre a răspuns:

Ñu trebuie sa-ti fie teama" sa zicem asa. fetelor ñu prea le plac baietii timizi.

Pentru prima incearca sa ai o conversatie cu ea.
Dupa intreab-o daca este intro relatie. chestii din astea
Si drupa cateva zile sau un momentul acela poti sa-i spui.

Dar daca e o fire tímida la fel ca si tine ñu prea cred ca ar merge..incearca si vezi ce iese.ñu trebuie sa-ti fie frica, poate ca si ea te place si asteapta sa faci tu primul pas!
Asa ca daca esti sigur ca o placi, ñu mai sta la gand ..ai putea sa o pierzi.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tot la fel cum ne-ai spus si noua.

| StalkerSoul a răspuns:

Vorbeste cu ea., glumeste cu ea si cand vezi ca incepe sa rada la glumele tale ii spui " x eu vreau sa iti spun ceva de mult timp dar mi-a fost rusine. " ea te intreaba ce anume. si ii spui! Si gata fie ca reactioneaza la fel ca tine sau negativ. nu trebuie sa te superi, pentru ca tu ai incercathappy

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sa o ceri de iubita si sa fii un puternic in dragoste

| Constantin_Andreea_1998 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea. Sunt fata si cred ca i-ar prinde bine sa afle adevarul de la tine si nu de la ceilalti!
Iar daca te place si ea va urez relatie placuta!winking
Bafta :*

| iubareata16 a răspuns:

Vorbeste cu o prietena, prieten si roaga-l sa o intrebe daca te place!(eu asa as face)