| florymirela1996 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat care se comporta destul de frumos cu mine : imi da geaca lui cand imi e frig,m-a luat de cateva ori in brate,face glume pe seama mea,ma mai ciufuleste,mi-a cerut telefonul sa se joace si de cateva ori m-a si pupat pe obraz,pe mine si pe inca alti prieteni.El o place pe prietena mea,a si recunoscut asta acum ceva timp, insa ea este intr-o relatie de un an si ceva si nu este interesata...si pe o ia mereu in brate,o pupa, ii face cadouri dar ea il considera mai mult ca pe un prieten. Odata cand a pupat-o pe prietena mea s-a uitat la mine si azi cand am iesit impreuna cu inca alti prieteni s-a asezat langa mine ca era locul liber si mi s-a parut ca da sa imi zambeasca.Nu stiu ce sa ma cred...ma place si pe mine? cum ar trebui sa procedez? big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place si pe tine, si pe ea, dar pe ea mai mult. Asteapta totusi ca el sa se hotarasca ce ganduri are si cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ce simti si vezi ce decide. Incertitudinea si intrebarile adresate tie nu ajuta. Spune-i si vei afla.
Succes.

| Dy2000 a răspuns:

Cred ca va place pe amandoua, Sau exista posibilitatea sa te placa doar pe tine dar sa te faca geloasa cu ea sa vada daca tie iti pasa, si daca tii la el.Zic sa ii spui ce simti pana nu o sa fie prea tarziu.

| Johnny556 a răspuns:

Sa te duci dracu sa pui mana să înveți și să lași romantismele nici nu știi cu te cheamă și cauți atinsă, auzi la ia( se uită la mine și îmi zâmbea)bă ce aiureli, eu nu știu ce cauți unii că tine aici, voi trebuie să fiți la joaca la școală?