| dragos2010 a întrebat:

Salut.imi puteti scrie o poezie de dragoste sau macar cateva versuri.nu am idei si as vrea sa eu dedic iubitei mele(app am 13 ani si ea 12)

5 răspunsuri:
| alina6344 a răspuns:

Mai copii`:X ce frumos:X la o varsta asa frageda:X... cand o sa fii mai mare toate fetele o sa roiasca in jurul tau pentru ca esti asa romantic de pe acum`! Bravo`!:*

Aoleu`! si vai de mine tare dor imi e de tinelaughing

| otherwise a răspuns:

Uite de ce le arde copiilor...

| anyska a răspuns:

laughing! Nu crezi ca e cam aiurea / necinstit sa ii dedici o poezie pe care nu ai scris-o tu dar zici ca ai scris-o? iMI pot da seama cat tii la ea!

| aty91 a răspuns:

Daca vrei sa-i spui cateva randuri frumoase, spune-i ceea ce simti. Nu citate luate de pe internet.

| adytzoi a răspuns:

Catelus cu parul cret e buna?