| FaPanBan a întrebat:

In primul rand va rog sa nu bagati in seama poza de profil, este de cand eram mai mic! Acum, as vrea niste idei pentru o surpriza aniversala pentru prietena mea. Ideea este ca are cam tot ce isi doreste, si ma gandeam la ceva care sa ii lase o amintire draguta! Multumesc anticipat pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca are tot ce i si doreste, atunci unicul lucru care îi lipseste esti tu. Vezi cum faci sa o faci fericită, ce vârste ave ti voi?

| Violleta2022 a răspuns:

Bine, nu bagam in seama poza, dar tot trebuie sa stim ce varsta aveti amandoi si de ce buget de bani dispui, daca doresti sa-i faci un cadou aniversar (nu-i corect aniversal) happy

| OMFGConrad a răspuns:

O pereche de chiloți.