| anonim_4396 a întrebat:

Salut, incerc sa ma bag in seama pe Facebook/Instagram cu fete random, nu le cunosc, nu ma cunosc si nu prea imi iese sa zic asa. Ce spuneti oare e gresit si nu e in regula sa fac asta sau gresesc eu undeva pentru ca nu prea imi reuseste

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incearca peste tot, cauta in magazin play si vezi si de sentimente.ro daca vrei cv serios eu mam vazut cu una de acolo

| awspam a răspuns:

Eu am avut o relație de 2 ani cu o prietena cu care ne-am cunoscut pe Mirc pe vremea când exista iar după anii de zile ne am regăsit pe Facebook și ne mai salutam. Acum amândoi avem familii și parteneri știu de nou adică na a fost ceva frumos atunci. Acum suntem doar o amintire frumoasa. Nu îți imagina ca o relație asa durează prea mult. Când ajungi sa cunoști cu cine stai vei începe sa observi și alte lucruri pe care nu le vezi ok pe viitor și se stinge. Important e finalul din orice relație sa fie prietenos nu cu ura...

| 90210 a răspuns:

Am o prietena care a inceput o relatie cu un tip de pe Instagram. Nu se stie niciodata. S-au despartit dupa 5 luni pentru ca ala era un ciudat si un nesuferit, dar asta se putea intampla si daca il intalnea in alta parte. Eu mi-am gasit iubitul pe Tinder. Poti sa incerci si acolo.

| eusebiu27 a răspuns:

Acceseaza canalul de Youtube a lui FARA SENS TV

| Andrei265268 a răspuns:

Fa ce vrei....eu iti recomand sa te lasi de astfel de prosti si sa iti vezi de viata. Cu siguranta vei gasi pe cineva bun