| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea se adreseaza in special baietilor, dar pot raspunde si fetele (pentru cei care au chef de misto, de a nu avea bun simt, si a se afla in treaba, nu aici este locul vostru)

Cum v-ati cunoscut marea dragoste? Iubirea. Unde si cand? (in anii de scoala, liceu, studentie, dupa)

Povestiti-mi cat mai detaliat. Cel mai bun si frumos raspuns va fi declarat,, Raspuns castigator"

O zi frumoasa sa aveti!

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Pe mess, dintr-o intamplare. Aveam la avatar poza cu catelusul meu si un smile trist si a intrat pe mine si am inceput sa vorbim... Am fost cei mai buni prieteni inainte sa ne vedem fata in fata. Apoi ne-am intalnit...si de atunci au trecut mai bine de 3 ani si suntem impreuna.

| Iubibilăă a răspuns:

La scoala, nici macar nu am vorbit cu el.
Pa, pa.

| BndVictoria a răspuns:

Prima si marea mea dragoste am
intalnit-o cand am ajuns la liceu(11 decembrie 2012)Eu aveam 15, el 18.Ne-am cunoscut pe facebook. Apoi am continuat cu discutiile pe mess...In fiecare zi ma intreba "buna ce faci ", imi facusem o lista pe mess numita"insuportabilu" si era trecut el.Intr-o zi i-am raspuns, incepuse sa imi placa cum vorbeste, ne-am intalnit.De atunci am decis sa ramanem impreuna, am fost 9 luni si dupa 9 luni el a ales o cale in care eu numai am existat.A ales sa se spanzure pentru un carnet de soferi.De atunci viata mea numai are niciun sens.