| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume de pe TPU. frati si surori, bunici si bunice, tati si mame.

Cum e sa fii indragostit?(am aproape 16 ani si nu am fost indragostit niciodata big grinbig grinbig grin)

3 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Este un sentiment foarte placut ai fluturasi in stomac de fiecare data cand esti langa persoana pe ca o iubesti nu mai rezisti iti vine sa o pupi si sa o strangi in brate este un lucru foarte frumos sa fi indragostit si crede-ma intr-o buna zi o sa ai si u acest sentimentbig grin

BafTa! 1

| Ex7R3aM47 a răspuns:

Este super tare.ai aceea... emotie in tine mereu. mie unul ador sa fiu indragostit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e diferit de la o persoana la alta e acea senzatie care apare atunci cand esti atras de o persoana si te simti bine in prezenta ei, te face fericit, ai fluturasi in stomac sa zic asa cand vorbesti cu ea e o senzatie extraordinarahappy.